Přeskočit na hlavní obsah

Poděkování partnerovi

Dobré odpoledne milý partnere! však vy víte kdo :) ..

Jménem B2M si vám všem dovolujeme poděkovat za prázdninové prodejní výsledky, které naplnily a dokonce i předstihly naše očekávání a cíle.

Děkujeme tedy za dobrou práci, organizaci prodeje, vedení týmu a samotné výsledky - týmařům Marianovi, Davidovi a Nikolasovi, managementu Lence, Lídě, Janě a Patrikovi. A samozřejmě celému týmu obchodníků!

Společně nás nyní čeká další prodejně úspěšné období, dané již samotnou podstatou posledního kvartálu roku.

Rozhodli jsme podpořit toto dobré období také novinkami a výrazným zlepšením v produktu - bez nadsázky označené jako revoluce v poptávkách. Jedná se absolutní novinku, která nemá v ČR obdobu.

O detailech budou všichni informováni kick-off školením v pondělí 2.9., které máme opět pečlivě připraveno co do formy (podpůrné materiály a dárky) tak co do obsahu. Pro naše společné potřeby si tentokrát dovolujeme do školící místnosti pozvat B2M TV a samotné školení zaznamenat natočením. Kick-off povede skvělý prezentační tým Filip & Soňa.

K mé velké lítosti si tuhle akci u vás musím nechat ujít, protože můj syn jde poprvé do školy a to má přece jen vyšší váhu :) ale jinak jsem s vámi.

Prosím o přeposlání e-mailu všem kolegům, či předání poděkování (pro nás všechny) jinou vhodnou formou.

Jste nejlepší!
Jste jedničky!!
Máme Vás rádi!!!

.. oléééé, oléé, oléé, olééééé ..

za B2M.CZ

Otto

P.S.: v pondělí 2.9. v 9:30 hod. budou zde zveřejněny detaily další nové kampaně a big zlepšení ePoptávka.cz ..

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

B2B sales by phone workshop for sales team Keboola

Tak jsem dělal chytrýho v mezinárodním sales týmu společnosti Keboola. Jak jsem k tomu přišel. To mi takhle napíše Pavel Doležal na WhatsApp pár otázek k jejich aktivitám na telefonu. Řekněme jako přátelskou radu či názor. Odpovídám. A začíná mně to zajímat - cítím potenciál. No a najednou dostávám pozvání "Nechceš si udělat workshop pro náš tým Keboola?" Bohužel přichází i to B, tj. v angličtině. A je to tady .. Připravuju prezentaci, tak nějak naslepo. Tuším o co Pavlovi jde. Mají 40 hovorů / den, v podstatě domlouvají online prezentace (schůzky), kde již s potencionálními klienty platformy komunikuje opravdový salesák. Dosahují 1-2 dema / den. A to mi přijde opravdu málo, včetně nízké aktivity.  Poslouchám jejich hovory a i když přes svůj jazykový analfabetismus v angličtině opravdu skoro nerozumím, je mi jasné, že neprodávají, neptají se, málo zaujmou. Tady se dá hodně vylepšit. Pavel to ví také, ale zřejmě to potřebuje slyšet ještě od někoho jiného. Vzpomínám na doby At

Situační vedení a úrovně připravenosti

Můj osobní základ manažerských dovedností se nachází v době mé práce v Seznam.cz, což už je tedy opravdu dávno, bylo to v letech 2003 - 2005. Seznam investoval do řady obchodních školení v té době se rozvíjela obchodní síť fieldů a bylo potřeba to uřídit. Skvělé školení pro nás realizovala firma GlobeTime Consulting , jmenovitě Josef Hrzán. Následně se vzniklo s Pepou i lidské přátelství nad rámec školení jak moje, tak mojí ženy. To čím mně vybavilo školení v té době velmi dobře doplňovala osobní a řídící zkušenost Vaška Horejše, který v té době přišel jako ředitel obchodní sítě. On byl tím zkušenějším, který přišel z Editu, v té době tištěného katalogu, který svého času sváděl poměrně vyrovnaný obchodní souboj se Zlatými stránkami Mediatelu. Vašek měl reálné zkušenosti, přehled v práci s lidmi a já byl mladé ucho, které se zase více orientovalo v technických parametrech produktů a služeb, protože jsem před tím reklamu pro Seznam prodával v terénu. Dobře jsme se doplňovali. I s Vaške

Výroční zpráva spolku NTU 2021

Dne 21.2. se v nové kanceláři spolku na Senovážném náměstí 23 uskutečnila členská schůze s programem schválení výroční zprávy za rok 2021 a dále volby nových členů kontrolní komise. Schůze se zúčastnili členové osobně a dále také online pomocí Google Meet. Výroční zpráva 2021 ke stažení: https://www.nekdotiuveri.cz/o-nas/vyrocni-zpravy   Vážení přátelé a příznivci spolku Někdo Ti uvěří, s radostí a vděčností za vše dobré přinášíme výroční zprávu za uplynulý rok. V roce 2021 jsme byli v kontaktu s 83 oběťmi (sexuálního) zneužívání nejen v církevním prostředí, s mnoha jsme se setkali opakovaně. Zúčastnili jsme se 5 seminářů a diskusí, mluvili se stovkami lidí, s dalšími jsme byli v kontaktu online. „Když se ohlížím za uplynulý rokem, vidím kromě obrovské bolesti také velkou naději. Naději, že můžeme společně s oběťmi nést jejich zranění a že se můžeme podílet na vytváření prostředí, které bude skutečně bezpečné pro všechny,“ říká Jiří Kylar, předseda spolku Někdo Ti uvěří. Jiřina Kočí, k