středa 18. května 2016

Co je CSkontakt?

Spojujeme firmy! CSkontakt.cz je poptávkový systém nové generace, přes který obchoduje několik tisíc firem z celé České republiky a Slovenska. CSkontakt je speciálně pro firmy určený poptávkový portál provozovaný společností B2M.CZ, která v něm zúročila 11 let zkušeností s firemními poptávkami. Jeho cílem je ještě více zjednodušit a zpřehlednit zadávání i správu poptávek firem prostřednictvím online komunikační platformy.

Pro poptávající


Zadáte si zdarma poptávku

Na www.cskontakt.cz popíšete, co nebo koho hledáte. Detailní požadavky uvedete do poptávkového formuláře spolu se základními kontaktními údaji. Ihned po odeslání poptávky navíc můžete specifikovat, jaké parametry (cena, kvalita, rychlost) jsou pro Vás důležité. Jako poptávající máte detailní informace o stavu své poptávky kdykoliv ve svém uživatelském účtu. O jakékoliv změně navíc informujeme e-⁠mailem.Komunikujete s dodavateli

To nejdůležitější zajistíme za Vás. Vybereme a oslovíme dodavatele, kteří se zabývají tím, co poptáváte, a na Vás už jenom bude zodpovědět případné dotazy. Ty Vám mohou dodavatelé položit prostřednictvím veřejné diskuze k poptávce. Díky tomu, že zodpovíte doplňující otázky, budou dodavatelé schopni předložit kvalitní nabídku.


Obdržíte nabídky a vyberete si tu nejlepší

Jakmile budou mít dodavatelé potřebné informace, předloží nabídku. Tu Vám zašlou přímo prostřednictvím systému CSkontakt a Vy tak budete mít veškerou komunikaci i jednotlivé nabídky přehledně na jednom místě. V rámci každé nabídky můžete také soukromě komunikovat s protistranou a upřesnit tak parametry nabídky, případně dojednat její změny. Vítěznou nabídku následně označíte v systému a tím se Vaše poptávku ukončí – díky tomu žádný dodavatel nebude moci předkládat další nabídky, na které byste museli zbytečně reagovat.


Pro dodavatele


Obdržíte informaci o zakázce

Díky CSkontaktu získáte informace o všech potenciálních zakázkách, které by Vás mohly zajímat. Dozvíte se o nich e-mailem i v uživatelském účtu na www.cskontakt.cz. To, o jakých zakázkách Vás budeme informovat, si můžete kdykoliv změnit v nastavení zasílání, které je součástí Vašeho uživatelského účtu.


Komunikace s poptávajícím

Ještě než začnete připravovat nabídku, máte možnost vyjasnit detaily zakázky s poptávajícím, a to prostřednictvím veřejné diskuze. V ní se můžete dozvědět veškeré potřebné informace k tomu, abyste mohli připravit úspěšnou nabídku. Reagovat a komunikovat samozřejmě můžete pouze na vybrané poptávky, o kterých Vás informujeme.


Předložení nabídky a získání zakázky

Jakmile budete mít veškeré potřebné informace, můžete předložit nabídku, a to až do doby, než dojde k ukončení poptávky ze strany poptávajícího. V rámci každé nabídky můžete dále soukromě komunikovat s protistranou a upřesnit tak parametry nabídky, případně dojednat její změny.Žádné komentáře: