úterý 31. března 2015

Job: Manažer(-ka) call-centra B2M.CZ

Příležitost volá! Hledáme vyzrálou osobnost s obchodním duchem, drivem a tahem na branku, která zvládne oddělení dnes o 35 lidech a během několika měsíců dvojnásobek. Jak říkával jeden z mých bývalých šéfů: "nikdo jiný vám nemůžu dát to, co mi můžeme slíbit .." :-) .. Ale teď vážně! Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici:

Manažer(-ka) Call Centra

Náplň práce:

  • vedení interního akvizičního call-centra 35 telefonních operátorů - obchodníků,
  • další rozvoj oddělení do velikosti 60 operátorů,
  • hodnocení, motivace a kontroling týmu,
  • přímé řízení managementu oddělení: interní trenér, teamleader, supervizoři a HR specialista,
  • zajištění hodnocení hovorů, analýzy, online náslechy, zpětná vazba a koučink,
  • nastavování procesů call-centra, zvyšování efektivity a vyhledávání příležitostí růstu,
  • odpovědnost za plnění obchodních výsledků - měsíční plány,
  • odpovědnost za nákladovost call-centra,
  • úzká spolupráce s vedením společnosti, strategický rozvoj, reporting.

Profesní předpoklady:

  • minimálně 3 roky manažerské praxe v oblasti vedení obchodního týmu,
  • praktické zkušenosti v call centru - realizace prodejních kampaní,
  • prokazatalená zkušenost s telemarketingem,
  • jazykové znalosti nejsou pro tuto pozici nezbytné.

Osobnostní předpoklady:

  • velmi silná a zralá osobnost - proaktivní leadership,
  • obchodní drive, orientace na cíle a aktivní přístup k práci,
  • kreativitu, představivost, nápady,
  • flexibilita, otevřenost změnám a novým výzvám,
  • týmový hráč do úzkého vedení B2M.CZ s.r.o.

Nabízíme

  • kreativní práci v dynamické mladé firmě,
  • účast na zajímavých projektech úspěšné firmy,
  • příjemné pracovní prostředí v kolektivu mladých lidí,
  • široký prostor pro následný rozvoj (školení, nové technologie),
  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení (fixní plat, měsíční prémie, kvartální bonusy).

Termín nástupu:

  • nejpozději 1.6. 2015 - či jinak dohodou,
  • dřívější nástup možný a vítaný z důvodu zapracování a předání agendy oddělení.

Více informací v inzerátu.