Přeskočit na hlavní obsah

Den se značkou

6:45
Vstávám s Androidem v Samsungu, společně se mnou vstává i syn Kubík, letos prvňák. Následuje rychlá procházka s hovawartem Brianem. Syn zvládne pár her na tabletu Asus, já rychlý ranní drink mladého ječmene GW International při sledování ČT 24. Na sebe sako Blažek.

7:30
Nasedáme do služebního Mercedesu, který nahrazuje rodinnou Toyotu a vyrážíme směr základní škola. Po splnění své otcovské povinnosti ladím Radiožurnál. Cestou někdy drive thru KFC. Cestou na Samsungu rychle shlédnu Gmail, Idnes a Facebook.

8:15
Začíná nový pracovní den v B2M.CZ. Kontrola výsledků ePoptávka a 123dopyt, den začíná obligátně v systémech BaseCamp a ZenDesk. Poštu v Thunderbirdu se snažím prioritizovat, denní důležité úkoly nejraději řeším mimo počítač Lenovo. Pracovní rozvrh na týden řeším v Google Calendar.

12:30
Obvyklý oběd v kantýně Aramark někdy alternuje veganská strava v Loving Hut, podle času. Během oběda rád nahlédnu do časopisu Forbes, nebo online zpravodajství Idnes či Lupa. Po obědě opět BaseCamp, Thunderbird a osobní schůzky a běžná práce v našem velíně B2M Houston. Kalkulačka Casio je v permanenci, stanovujeme prodejní cíle na další měsíc. Interní systém FOBIS ukazuje meziroční srovnání.

17:30
Po práci obouvám stepařské boty Bloch a na hudbu Glenna Millera aktivně relaxuji stepováním. Věnuji se rodině a plenkám Pampers mladšího syna. Jednou týdně beru do rukou tenisovou raketu Babolat a ladím špatný backend. Míče Wilson skáčou opravdu vysoko.

19:30

Večeři zajištuje Liedl, nebo Albert, platí MasterCard. Večer rád shlédnu Partičku či Show Jana Krause na TV Prima. Sedím nad články svého blogu ottokoci.cz, nebo se na notebooku Acer věnuji práci pro občanské sdružení Českomoravský stepařský svaz. Pokud něco na horký letní den tak Pilsner Urquell.

---

Poznámka: všem kteří poznali mírnou uměleckou licenci se omlouvám :) některé značky bylo škoda nevyužít, tak byli doplněny bez ohledu na realitu :)

Komentáře

Raddo píše…
Plznicka na teple dni - Suuuhlasim :-)
Anonymní píše…
jen ten Liedl by mel byt Lidl :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

B2B sales by phone workshop for sales team Keboola

Tak jsem dělal chytrýho v mezinárodním sales týmu společnosti Keboola. Jak jsem k tomu přišel. To mi takhle napíše Pavel Doležal na WhatsApp pár otázek k jejich aktivitám na telefonu. Řekněme jako přátelskou radu či názor. Odpovídám. A začíná mně to zajímat - cítím potenciál. No a najednou dostávám pozvání "Nechceš si udělat workshop pro náš tým Keboola?" Bohužel přichází i to B, tj. v angličtině. A je to tady .. Připravuju prezentaci, tak nějak naslepo. Tuším o co Pavlovi jde. Mají 40 hovorů / den, v podstatě domlouvají online prezentace (schůzky), kde již s potencionálními klienty platformy komunikuje opravdový salesák. Dosahují 1-2 dema / den. A to mi přijde opravdu málo, včetně nízké aktivity.  Poslouchám jejich hovory a i když přes svůj jazykový analfabetismus v angličtině opravdu skoro nerozumím, je mi jasné, že neprodávají, neptají se, málo zaujmou. Tady se dá hodně vylepšit. Pavel to ví také, ale zřejmě to potřebuje slyšet ještě od někoho jiného. Vzpomínám na doby At

Situační vedení a úrovně připravenosti

Můj osobní základ manažerských dovedností se nachází v době mé práce v Seznam.cz, což už je tedy opravdu dávno, bylo to v letech 2003 - 2005. Seznam investoval do řady obchodních školení v té době se rozvíjela obchodní síť fieldů a bylo potřeba to uřídit. Skvělé školení pro nás realizovala firma GlobeTime Consulting , jmenovitě Josef Hrzán. Následně se vzniklo s Pepou i lidské přátelství nad rámec školení jak moje, tak mojí ženy. To čím mně vybavilo školení v té době velmi dobře doplňovala osobní a řídící zkušenost Vaška Horejše, který v té době přišel jako ředitel obchodní sítě. On byl tím zkušenějším, který přišel z Editu, v té době tištěného katalogu, který svého času sváděl poměrně vyrovnaný obchodní souboj se Zlatými stránkami Mediatelu. Vašek měl reálné zkušenosti, přehled v práci s lidmi a já byl mladé ucho, které se zase více orientovalo v technických parametrech produktů a služeb, protože jsem před tím reklamu pro Seznam prodával v terénu. Dobře jsme se doplňovali. I s Vaške

Výroční zpráva spolku NTU 2021

Dne 21.2. se v nové kanceláři spolku na Senovážném náměstí 23 uskutečnila členská schůze s programem schválení výroční zprávy za rok 2021 a dále volby nových členů kontrolní komise. Schůze se zúčastnili členové osobně a dále také online pomocí Google Meet. Výroční zpráva 2021 ke stažení: https://www.nekdotiuveri.cz/o-nas/vyrocni-zpravy   Vážení přátelé a příznivci spolku Někdo Ti uvěří, s radostí a vděčností za vše dobré přinášíme výroční zprávu za uplynulý rok. V roce 2021 jsme byli v kontaktu s 83 oběťmi (sexuálního) zneužívání nejen v církevním prostředí, s mnoha jsme se setkali opakovaně. Zúčastnili jsme se 5 seminářů a diskusí, mluvili se stovkami lidí, s dalšími jsme byli v kontaktu online. „Když se ohlížím za uplynulý rokem, vidím kromě obrovské bolesti také velkou naději. Naději, že můžeme společně s oběťmi nést jejich zranění a že se můžeme podílet na vytváření prostředí, které bude skutečně bezpečné pro všechny,“ říká Jiří Kylar, předseda spolku Někdo Ti uvěří. Jiřina Kočí, k