pondělí 7. listopadu 2016

Hledáme kolegy. Zn. Spěchá

Milí čtenáři mého blogu :) Pevně doufám, že to nejste jen z B2M, ale jsou mezi vámi i ti, kteří se o firmu a její projekty zajímají. Nebo vám bude doporučeno někým, kdo si myslí, že níže popsané pozice jsou stvořené právě pro vás.

Kdo jsme najdete na www.b2m.cz, co děláme najdete tady. Obě otevřené pozice jsou obchodního charakteru, dobrý a pěkný příběh jednoho z našich prodejních leaderů najdete zde - pro vykreslení jak to u nás chodí ..

Takže hledáme:
  • Leadera, který bude šéfovat prodejnímu týmu 8 - 10 telefonních obchodníků, kteří obnovují měsíčně asi 3 - 4,5 tis. služeb našich stálých zákazníků. Co bude dělat: řídit strategii rozdělování služeb obchodníkům, dbát na jejich volací aktivitu, nabírat a zaškolovat nové obchodníky, zdvihat prapor nad hlavu, když se nebude dařit. Bude hlídat % retence, které držíme, co se týká % obnov na Kč nad 50%, bude motivovat tým, hledat řešení a nové věci, které % retenci zlepší. Kdo by to měl ideálně být? Člověk, který telefonem prodával a současně telefonní prodej na úrovni teamledera řídil. Osoba ambiciózní, nebojácná a výzvy veskrze přijímající. Muž či žena, která bude fungovat jako svorník mezi vedením společností a celým retenčním týmem a to více přirozeně profesní autoritou, než poziční autoritou. Retence je vskutku rodinné stříbro B2M a podle toho hledáme leadera. Oficiální inzerát zde.
  • Seniorního manažera do obchodního velína (Houston) společnosti B2M. Co bude dělat: anylyzovat prodejní data v retenci, crossu i akvizici, hledat příležitosti. Bude společně se mnou dbát na plnění obchodních cílů, promýšlet, vymýšlet a realizovat kroky vedoucí ke zlepšení. Bude se obracet na leadery Inhouse, Retence i našich prodejních dodavatelů s cílem zlepšit výsledek.  Kdo by to měl ideálně být? Určitě profesně vyzrálá osoba a to nejlépe z více společností. Velkou výhodou je přímá zkušenost prodeje po telefonu a řízení prodeje po telefonu. Nezbytností je analytické myšlení a pokročilejší práce tabulkový procesor (kontingenční tabulky apod.). Chce se mi napsat, že hledáme někoho na úrovni obchodního ředitele do top managementu, ale do této pozice se u nás roste, takže to je možný výhled. Oficiální inzerát zde.
Co můžeme nabídnout? Dobré finanční ohodnocení, smysluplnou práci a tým kolegů, kteří jsou zapáleni pro věc. Dále služební auto i pro soukromé uživání pro obě pozice. Účast s vedením společnosti na rozjezdu nových projektů a tuningu stávajících. Ocenění nejen finanční, ale i lidské. Dobrá místa ve stabilní a dobře rozjeté firmě.

Koho nechceme: nikoho komu upadne tužka od ruky s koncem pracovní doby :), nikoho kdo se radši schová za rozhodnutí jiného, nikoho kdo nechce, nikoho kdo se obává něco zkazit (radši zkazit, hlavně když hledám a poučím se z toho ..).

Koho chceme: ty, kteří se i na ´běžné ´věci dokáží podívat nově, ty, kteří mají tah na branku a drive, který jim vydrží i déle než do konce zkušební doby :). Chceme kolegy, kteří pracují rádi a s nadšením a dokáží tomu dát svůj čas a osobní energii. Chceme lidi, co raději řeknou "nevím nyní jak to udělat" než "nejde to ..".

Je to pro nás důležité, protože si vybíráme nejen pracovní kolegy, ale také spřízněné duše a parťáky ve firmě a v řadě případů i přátele!

Člověk si to tak nějak vysní, sepíše a pak pln očekávání se těší na pohovory a začíná se mu to bortit a bortit :), ale nebojte: pozice i mírně redefinujeme podle toho, kdo s jakými zkušenostmi přichází - záměr je jedna věc a realita všedního dne a nabídky na trhu práce věc druhá ..

Žádné komentáře: