čtvrtek 25. února 2021

Thumbtack akvíroval Setter.com

Americký marketplace s místními službami Thumbtack.com oznámil v prosinci 2020 akvizici projektu Setter.com, který poskytuje platformu pro správu rodinných domů. 

Akvizice umožní společnosti Thumbtack poskytovat virtuální prohlídky domů a akční plány, čímž prohloubí její vztah s majiteli domů.

Thumbtack během 7 investičních kol od roku 2014 navýšil své financování na 423 mil. USD. Poslední financování je z července 2019. Společnost Thumbtack je, na základě primárního financování, hodnocena na 1,3 mld. USD. Odhadované roční výnosy jsou 150-200 mil. USD (zdroj).

"Thumbtack má nyní funkce, které majitelům domů pomáhají lépe porozumět úlohám, které je třeba v jejich domovech dělat." S našimi programy pravidelné údržby můžeme zastavit nouzové situace dříve, než k nim dojde, “řekl David Steckel, spoluzakladatel a prezident společnosti Setter. "Vlastnictví domu je těžké." Spolu s Thumbtack můžeme majitelům domů dát jak plán, tak způsob, jak řešit své úkoly vše na jedné platformě. “

Díky této akvizici získají majitelé domů Thumbtack virtuální domácí konzultaci vedenou odborníkem na domácí péči. Během této videokonference budou majitelé domů sdílet stav kritických částí svého domu, včetně střech, systémů vytápění a klimatizace, vodovodní instalace, oken, dveří a dalších. V návaznosti na konzultaci bude specializovaný odborník na domácnosti využívat poznatky založené na datech k vytváření personalizovaných plánů, kterým mohou vlastníci domů snadno porozumět a využít je k dokončení jak urgentních oprav, tak projektů sezónní údržby.

Zdroj: Press release


„Tato akvizice umožní společnosti Thumbtack stát se kriticky důležitým partnerem pro majitele domů, kteří se chtějí ujistit, že mají zavedený probíhající program na ochranu svého nejdůležitějšího aktiva - svého domova,“ řekl Marco Zappacosta, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Thumbtack. „Poskytnutí tohoto nového programu údržby spolu s okamžitým přístupem Thumbtack ke kvalifikovaným profesionálům v oblasti domácího servisu pomůže při domácí péči na autopilota.“

Zdroj: Marco Zappacosta on CNBC discussing Thumbtack’s recent acquisition

P.S.: Poměrně zajímavé je se však podívat do Google recenzí na názory uživatelů, to už tak pěkné čtení není ..


Žádné komentáře: