čtvrtek 13. dubna 2017

Start sbírání podpisů: Máme na víc!

Vážení přátelé,
ne že bych se mnoho exponoval v politice. Současného prezidenta jsem nevolil. Přál jsem si ve II. kole jeho konkurenta - z těch, kteří do II. kola postoupili. 

Výsledek minulé volby jsem prožíval jako zklamání, uchlácholen tím, že to není až tak špatné. Bylo a je to špatné. Nechci dál chřipku u korunovačních klenotů, **nda sem - **nda tam, prohlášení ústavních činitelů k politice Číny, politického a trojjediného mluvčího hlavy státu, nechci trapnou Bradyho kauzu, nechci, aby byl někdo motivován místo vlajky na Hrad věšet rudé trenky. Nechci pražskou ani jinou kavárnu, nechci, aby kdokoliv vytvářel další newspeak. Domnívám se, že změna je nutná a potřebná. Současná hlava státu si zaslouží svůj odpočinek.

Přál bych si nového prezidenta. Prezidenta za kterého bych se nestyděl, prezidenta nové generace. Takovým pro mně byl, a zřejmě už stále zůstane, Václav Havel. Takový už nebude, ale můžeme si zvolit lepšího, než současného.

Zapojuji se proto do petičního sbírání podpisů na podporu kandidatury Michala Horáčka, aby se i on mohl prezidentské volby účastnit. Zdá se mi, že má největší šanci zvítězit nad aktuálním favoritem.

Petiční místo od úterý 18.4. zřizuji v B2M.CZ, Šafránkova 3/1243, Praha 5, kancelář "Houston". 

Podpisové archy jsou k dispozici. Petici mohou podepsat i ti, co již podepsali petici na podporu jiného kandidáta, nebo zamýšlí podepsat petici ve prospěch jiného kandidáta.

Díky všem, co se zapojí!

Otto

zdroj foto: www.michalhoracek.cz
text: Otto Kočí

1 komentář:

Otto Kočí řekl(a)...

zatím celkem 17 podpisů :) díky všem a zapojte se ostatní ..